راه های خرید سرپیچ هوشمند PEK

خرید از سایت PEK

شما میتوانید از همین سایت در قسمت فروشگاه سفارش خود را ثبت کنید.

خرید از دیجی کالا

میتوانید سفارش خود را دیجی کالا ثبت کنید تا محصول را برای شما ارسال کنیم.

تماس با همکاران بخش فروش

همکاران ما مشخصات و آدرس شما را دریافت کرده و سرپیچ هوشمند را برای شما ارسال میکنند.

روش های خرید سرپیچ هوشمند PEK

 

شما میتوانید با هر یک از روش های فوق که راحت ترید سفارش خود را ثبت کنید . از تاریخ 1 / 5 / 1398 مجددا امکان پرداخت هزینه درب منزل نیز فراهم شده است . با رفتن به صفحه ی فروشگاه  ، آدرس و مشخصات خود را ثبت کنید و در مرحله ی آخر در صورتی که بخواهید میتوانید آنلاین پرداخت کنید و یا اینکه گزینه ی پرداخت درب منزل را انتخاب نمایید تا کالا برای شما ارسال شود و هزینه ی آن را درب منزل پرداخت کنید .

لازم به ذکر است که برای آسوده خاطر بودن شما مشتریان عزیز با سرویس ویژه ی ضمانت بازگشت وجه(مطالعه ی بیشتر)  امکان  بازگشت وجه و مرجوع نمودن کالا را  تا دو هفته از تاریخ سفارش برای شما عزیزان فراهم است . پس با خیالی آسوده خرید کنید و تجربه ی لذت بخشی از خرید اینترنتی خود را اینبار با ما تجربه کنید !

همچنین میتوانید از طریق این لینک در دیجی کالا هم خرید کنید. توجه کنید حداکثر سفارشی که میتوانید در دیجی کالا  ثبت کنید 4 عدد میباشد .

در صورتی که از دو روش فوق موفق به خرید نشده اید میتوانید با همکاران ما توسط شماره تلفن 02128427413 داخلی 1 تماس گرفته تا سفارش شما را ثبت کنند و محصول را برای شما ارسال کنند .

توجه کنید که با هر روشی که  خرید کنید ، سرپیچ هوشمند از شرکت PEK برای شما ارسال می شود و شامل تمامی موارد از جمله : پشتیبانی و گارانتی ، تعویض و تعمیر ، بازگشت وجه و  غیره خواهد بود .

لینک خرید سرپیچ هوشمند از سایت

لینک خرید سرپیچ هوشمند از دیجی کالا

شماره تماس :

021-28427413

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *